قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر

بسم‌الله الرحمن الرحیم


سلام و درود خداوند بر منجی انسان‌ها، حجت به‌حق بر مردم، بقیة‌الله الاعظم حضرت مهدی (علیه الصلوه والسلام روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداه)، و درود و سلام خداوند به رهبر کبیر انقلاب و قائد عظیم‌الشأن امام خمینی، و سلام و درود فراوان بر رهروان خونین راه حسین، شهدای کربلای ایران و خانواده‌های آن‌ها که با صبر و استقامت خود تداوم‌بخش انقلاب اسلامی ایران‌اند.

 اما بعد... بارالها! اگر با شهید شدن و ریختن خون ابوالفضل، نهال نوپای انقلاب اسلامی آبیاری شده و ثمربخش است، پس هرچه زودتر مرا شهید گردان؛ که تنها آرزوی من پیوستن به لقاء توست، من خودم را مدیون انقلاب اسلامی می‌دانم.

شاید آمدن من به جبهه‌های جنگ اسلام علیه کفر جهانی باعث می‌شود یک‌ذره‌ای از آن دین را ادا کرده باشم، ان‌شاءالله.

و اما وظیفه‌ی شرعی مردم است که اطاعت از ولی‌فقیه خود امام خمینی نمایند و تمام سخنان گهربار ایشان را فراگرفته و جامه عمل بپوشانند؛ که این کار را خواهند کرد، چون ملت شریف و شهیدپرور ایران به دنیا ثابت کرد که پای‌بند به عقاید مذهبی بوده و اطاعت از ولایت‌فقیه را یک وظیفه شرعی خود دانسته و به آن ارج نهاده، و از آن پیروی می‌کند و همین اتحاد کلمه و پیروی از دستورات امام امت بود که انقلاب اسلامی را الگو در سطح انقلابات جهان و مردم را نمونه و انگشت‌نمای جهانیان قرارداد. در پایان، طول عمر امام و توفیق جهت خدمت برای رضای خدا به مردم از درگاه ایزد منان را مسألت دارم.

 

فرازی از وصیت‌نامه‌ی سردار شهید ابوالفضل رفیعی سیج

 پیج رنک گوگل
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic