قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر

با حضور سعید جلیلی:

ششمین یادواره سرداران شهید نظرنژاد، شریفی و ابراهیمی در مشهد برگزار می شود

همزمان با سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، شهید محمد حسن نظرنژاد، ششمین یادواره این شهید به همراه دو تن از همرزمانش در مشهد برگزار می شود.

به گزارش قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر، سید ابوالفضل موسوی یکتا، مسؤول روابط عمومی ستاد یادواره شهید بابانظر، گفت: ششمین یادواره سرداران شهید نظرنژاد، شریفی و ابراهیمی در مشهد برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این یادواره، تصریح کرد: یکی از محورهایی که می توانند در تحقق شعار سال موثر باشد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که متأسفانه این محور در تلاش های مسئولان برای تحقق شعار سال کمرنگ بوده است.

موسوی یکتا ادامه داد: روحیه ایثار و شهادت ملت ایران بوسیله موج بیداری اسلامی به کشورهای منطقه سرایت کرده و امروزه در کشورهای اسلامی شاهد ترویج این روحیه و مقاومت و ایستادگی این کشورها در مقابل جبهه های کفر و ظلم هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ستاد یادواره شهید بابانظر از اوایل سال 89 با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه سازی سیره رفتاری سرداران بزرگی همچون شهید نظرنژاد در بین جوانان، فعالیت خودش را در شهر شهید پرور مشهد آغاز کرد.

مسئول روابط عمومی یادواره شهید بابانظر عنوان کرد: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ، تلاش این ستاد بر این بود که ششمین یادواره سردار شهید بابانظر متفاوت تر از سال های گذشته و با عزم ملی و مدیریت جهادی برگزار شود.

وی با بیان اینکه ششمین یادواره شهید بابانظر همراه با گرامیداشت یاد و خاطره دو تن از همرزمانش برگزار می شود، افزود: یادواره سرداران شهید محمد حسن نظرنژاد، سید علی ابراهیمی و محمد ابراهیم شریفی چهارشنبه 15 مرداد ماه در مشهد برگزار می شود.

موسوی یکتا با اشاره به اینکه در این یادواره همرزم شهید شریفی و ابراهیمی به سخنرانی خواهد پرداخت، اظهار کرد: دکتر سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام سخنران اصلی این مراسم خواهد بود و در کنار آن همرزمان شهید به سخنرانی و حاج صادق آهنگران به مدحیه ثرایی خواهند پرداخت.

وی یادآور شد: این یادواره به همت ستاد یادواره شهید بابانظر چهارشنبه 15 مردادماه ساعت 20:30 در سالن شهید هاشمی نژّاد واقع در خیابان شهید مفتح، خیابان وحید برگزار خواهد شد.پیج رنک گوگل
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic