قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر


برگزاری مسابقات جودوی جام شهدای پهلوان

 

به گزارش قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر؛ با تلاش ستاد یادواره سردار شهید بابانظر، مسابقات استانی جودو با عنوان «جام یادواره شهدای پهلوان و سرداران شهید منطقه طلاب» در رده سنی نونهالان و نوجوانان در سالن جودوی استاد اصغر دهقان مجموعه ورزشی مرحوم جعفریان گلشهر مشهد برگزار شد.

هادی غلامی، دبیر ستاد یادواره شهید بابانظر در اینباره گفت: 220 جودوکار نونهال و نوجوان از  شهرستانهای مختلف استان و باشگاههای مشهد، در رقابتهای جام شهدای پهلوان به رقابت پرداختند که درنهایت، 96 نفر از جودوکاران برنده مدال و کاپ این جام شدند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که با تلاش ستاد یادواره سردار شهید بابانظر و با همکاری هیأت جودو و کوراش استان برگزار گردید، تیم پایگاه استعدادیابی شهید بابانظر سپاه امام رضا(ع) به مقام نخست رده سنی نونهالان دست یافت و تیمهای شهرستان‌ چناران و جوانان اسلامی از مشهد، به ترتیب دوم و سوم شدند.

غلامی، خاطر نشان کرد: تیم جودوی نوجوانان آینده‌داران پارس نیز بالاتر از تیمهای چناران و پایگاه استعدادیابی شهید بابانظر مقام قهرمانی این رده سنی را به دست آورد. همچنین، کاپ اخلاق این رقابتها نیز به تیم شهید خرمی فردوسی از مشهد اهدا شد.

گفتنی است، بیش از 220 جودوکار در 24 گروه از رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان از شهرستانهای چناران، تربت‌جام، درگز، گلبهار، گلمکان، فریمان و باشگاه‌های مشهد، در این مسابقات شرکت داشتند.


 
پیج رنک گوگل
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات