قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر

از امشب:

اجرای نمایشنامه‌ای از زندگی سردار شهید بابانظر در مشهد

 

دبیر ستاد یادواره شهید نظرنژاد از اجرای نمایشنامه «92 درصد زندگی» با محوریت زندگی سردار شهید نظرنژاد(بابانظر) در مشهد خبر داد.

به گزارش قرارگاه فرهنگی شهید بابانظر، هادی غلامی، دبیر ستاد یادواره شهید بابانظر اظهار کرد: نمایشنامه 92 درصد زندگی با محوریت تبیین زندگی شهید محمدحسن نظرنژاد در مجتمع شهید هاشمی نژاد مشهد اجرا می شود.

وی با بیان اینکه نمایشنامه 92 درصد زندگی جزء آثار فاخر است، افزود: این نمایشنامه هفته گذشته در مسابقات شمال شرق کشور که در بجنورد برگزار شد با امتیاز بسیار بالا حائز رتبه اول شد.

دبیر ستاد یادواره شهید نظرنژاد ادامه داد: نمایشنامه شهید بابانظر اواخر مهرماه سال جاری برای شرکت در مسابقات کشوری با سایر شرکت‌کنندگان به رقابت خواهد پرداخت.

وی افزود: نمایشنامه 92 درصد زندگی از امشب، به مدت چهار شب در مشهد برگزار می شود و مدت زمان اجرای نمایشنامه 60 دقیقه است.

غلامی در خصوص زمان و مکان اجرای نمایشنامه، گفت: شروع این نمایشنامه از ساعت 18 عصر بوده و از روز سه‌شنبه 16 مهرماه تا روز جمعه 19 مهرماه در مجتمع شهید هاشمی نژاد واقع در طلاب، خیابان شهید مفتح، خیابان وحید، بین وحید 6 و 8 اجرا خواهد گردید.

وی خاطر نشان کرد: نمایشنامه 92 درصد زندگی به کارگردانی عباس جان‌فدا، در پنج مرحله بازنویسی شده است و حدود دو سال طول کشیده تا به مرحله اجرا درآید.

غلامی افزود: از کلیه مسؤولان بنیاد شهید، بنیاد حفظ آثار، سپاه، شهرداری و... دعوت شده است تا در این مراسم شرکت کنند.

وی همچنین یادآور شد بازدید از این تئاتر برای عموم شهروندان آزاد است و از تمامی مردم و به‌ویژه جوانان مشهدی دعوت می شود تا در این برنامه شرکت کنند.

پیج رنک گوگل
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات